ŘIDIČ/-KA sk. C

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ŘIDIČ/-KA sk. C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok od data nástupu, nástup možný ihned, noční provoz
- Náplň práce: rozvoz pečiva
- Požadujeme: min. základní vzdělání, ŘP sk. C
- Nabízíme: příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní výrobky zdarma nebo za zvýhodněné ceny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Janošová Jana, tel.: 730 540 455, e-mail: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Volné místo řidič/-ka sk. c pro lokalitu Hradec Králové.