Poradce rané péče

  • Sokolov

Pracovní místo ( Poradce rané péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště rané péče Společnosti pro ranou péči vypisuje výběrové řízení na pozici
poradce rané péče (sociální pracovník dle zákona 108/2006 sb.) pro terénní práci v rodinách dětí raného věku s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením na území Karlovarského kraje. (sídlo pracoviště v Praze).

Způsob kontaktu uchazeče:
o e-mailem: vedouci.praha@ranapece.cz
o do předmětu uvádějte: V ý b ě r o v é ř í z e n í - P o r a d c e KVK

Očekáváme:
o VŠ nebo VOŠ vzdělání se zaměřením na speciální pedagogiku, sociální práci, (podle zákona č.108/2006 sb.)
o komunikativnost, flexibilitu, systematičnost a organizační schopnosti
o schopnost pracovat v týmu
o samostatnost a zodpovědnost
o řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:
o úvazek 1,0
o smysluplnou, tvůrčí práci v zajímavém oboru
o odborný růst v rámci systému dalšího vzdělávání pracovníků
o pružnou pracovní dobu
o malý pracovní tým regionálního pracoviště neziskové organizace s vazbou na pracoviště s celostátní působností a zahraniční partnery
o dobré pracovní zázemí

Vítáme:
o zkušenosti z práce s lidmi se zdravotním postižením, s dětmi raného věku a z oblasti podpory rodiny
o vazbu na Karlovarský kraj, jeho znalost

Pracovní doba: 8:00-16:00 hodin

Místo výkonu práce: Karlovarský kraj; Jednoty 1931, Sokolov, 356 01 Sokolov 1
Volné místo poradce rané péče pro lokalitu Sokolov.