Seřizovači

  • Lešná

Pracovní místo ( Seřizovači ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SEŘIZOVAČI
POŽADUJEME: vzdělání strojnické nebo elektrotechnické, znalost obsluhy poloautomatických zařízení, zkušenost s linkovým provozem v automotive, znalost programování PLC výhodou, uživatelská znalost PC, vyhláška 50 §6.
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha a optimalizace linkových zařízení. Odpovědnost za start, optimalizací a kontrolu výrobních procesů. Analýzy příčin problémů, vytváření nápravných opatření a ověřování jejich účinnosti.
NABÍZÍME: Kreativní zaměstnaní v moderní mezinárodní firmě, práce v příjemném kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, výkonnostní prémie, bonusy. Poskytujeme příspěvky na dopravu, stravenky, flexipasy, dodatková dovolená.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-14 hod. 556 674 011, e-mail: hpaprskarova@sonavox.cz
ov. 20.4.2017
Volné místo seřizovači pro lokalitu Lešná.