Recepční - směnárník

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Recepční - směnárník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Masarykova 3128/36, Ústí nad Labem.
Požadujeme: středoškolské nebo vyšší vzdělání, dobrou znalost práce na PC, znalost programu Mefisto a Pohoda výhodou, jazykové znalosti : anglický a/nebo německý jazyk, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, loajalnost, finanční gramotnost, orientace na zákazníka, dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: mzdu 15 000 - 17 000,- Kč., zvláštní prémie, podnikové stravování, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, vhodné i pro absolventy a OZP, nástup ihned.
V případě Vašeho zájmu nám zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem.
Volné místo recepční - směnárník pro lokalitu Ústí nad Labem.