Sociální pracovník „Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Ovečka“

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Sociální pracovník „Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Ovečka“ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Poláčkova 3236/2, Ústí nad Labem.
Náplň práce: převážná část pracovní doby v terénu (v přirozeném prostředí rodin), zajišťování výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti (podpora rodiny při výchově a péči o děti, sestavení rodinného rozpočtu a jeho dodržení...), zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně-terapeutické činnosti, práce se standardy kvality, vykonávání sociálního šetření a následné zpracování sociální agendy, depistážní činnost.
Požadavky: ukončené VŠ - Bc., Mgr. v oblasti sociální práce, humanitární, sociálně právní činnost (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalost standardů kvality a vedení dokumentace v sociálních službách, motivace k práci s cílovou skupinou, komunikativnost, znalost práce na PC, psychická stabilita, schopnost empatie, schopnost týmové spolupráce, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost, samostatnost, zodpovědnost. Výhodou: praxe v sociálních službách, praxe v práci s dětmi, orientace v oblasti sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, prostor pro odborný růst, možnost seberealizace, 25 dnů dovolené, stravenky. Nástup: od 1. 3. 2017 nebo dle dohody. Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.
Profesní životopis s motivačním dopisem zašlete nejpozději do 21. února 2017 na e-mailovou adresu zingova@charitausti.cz
Výběrové řízení má 2 části, v prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu a motivačního dopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti po