Plánovač/ka výroby

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Plánovač/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Předlická 460/22, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
Efektivní plánování výroby na základě požadavků projektových manažerů/obchodních týmů, kontrola plnění plánu, plánování/zadávání nových projektů do výroby, sledování stavu projektů na denní bázi, zadává/aktualizuje data v informačním systému společnosti, komunikace s obchodními tými o stavu projektů na denní bázi, pravidelná komunikace se všemi odděleními v rámci závodu, práce na neustálém zlepšování procesu plánování, dodržování systému jakosti QMS v rozsahu výkonu funkce.
Požadujeme: AJ - pokročilá slovem i písmem, dobré organizační a komunikační schopnosti, dobrá znalost práce na PC (MS Office), schopnost rychlé reakce - řešení vzniklých problémů, ochota učit se nové věci, schopnost pracovat samostatně i v týmu, proaktivní přístup, zkušenost s plánováním výroby výhodou, zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
Nabízíme: mzdu 25 000,- Kč., bonusový systém odměňování, firemní vzdělávací kurzy, flexibilní pracovní doba, stravenky.
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Volné místo plánovač/ka výroby pro lokalitu Ústí nad Labem.