MISTR/OVÁ VÝROBY

  • Novosedly

Pracovní místo ( MISTR/OVÁ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

11.1.2018/ Zaměstnavatele lze kontaktovat osobně na adrese provozovny každé úterý a čtvrtek od 10 do 12 hodin.
KONTAKT: Marek Navrátil, Šárka Kalíková, tel.: +420 725 824 753, +420 720 970 656
e-mail: veronika.opavska@luvegroup.com; sarka.kalikova@luvegroup.com

Řízení pracovníků na směně, rozdělování úkonů, spolupráce s ostatními odděleními. Zodpovědnost za dodržování BOZP, reporting nadřízenému. Zlepšování procesů ve výrobě, zaučování nových podřízených, dodržování kvality.

Požadujeme: Praxi v podobné pozici ve výrobním závodu, ideálně strojírenství, výborné komunikační a organizační schopnosti, uživatelská znalost MS Office
Dotovaná strava, příplatky nad rámec zákona, příspěvek na životní pojištění, permanentky do sportcenter, věrnostní odměny, odměny za doporučení nového zaměstnance, 23 dní dovolené
Volné místo mistr/ová výroby pro lokalitu Novosedly.