Obchodní manažer

  • Rosice

Pracovní místo ( Obchodní manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.
Hledáme energického managera se zápalem pro obchod, šikovného, zodpovědného do firmy s IT zaměřením. Prodej služeb naší společnosti a péče o stávající zákazníky.
Náplň práce:
prezentace jednotlivých služeb zákazníkovi a zjištění zpětné vazby
příprava podkladů pro jednání se zákazníky
získávání nových klientů a péče o ně
poskytování technických informací klientům
vytváření obchodních nabídek, návrhů smluv a podkladů pro cenové kalkulace
prognózování a reporting v oblasti prodeje
zjišťování potřeb nových zákazníků
Požadavky:
Energický a iniciativní přístup, praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky, ŘP sk.B, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup, příjemné vystupování. Schopnost rozvíjet vztahy se zákazníky, znalost práce s kancelářským SW.
Strukturovaný životopis a motivační dopis podmínkou!

Získání nových znalostí a zkušeností v oboru IT, možnost profesního růstu. Volná pracovní doba. Platové ohodnocení dle výkonu.
Místo výkonu práce: Tetčická 1074, Rosice
Volné místo obchodní manažer pro lokalitu Rosice.