OBCHODNÍ MANAŽER/KA - JUNIOR PRO OBLAST MORAVY

  • Brno

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER/KA - JUNIOR PRO OBLAST MORAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Brabencová Blanka, tel.: 377 860 174, e-mail: brabencova@atmos-chrast.cz

OBCHODNÍ MANAŽER JUNIOR pro oblast Moravy

společnost: ATMOS Systems, a.s.
sídlo: Plzeňská 149, 330 03 Chrást u Plzně
způsob a místo výkonu práce: home office ve svěřeném regionu

Společnost ATMOS Systems, a.s., člen skupiny největšího českého výrobce kompresorů a
kompresorových komponent s více jak 110 letou historií, hledá nové kolegy na pozici Obchodního
manažera - juniora, oblast Morava, na hlavní pracovní poměr.
Náplní pracovní pozice je vyhledávání obchodních příležitostí, akvizice, péče a rozvíjení stávajících
zákazníků, tvorba nabídek, obchodní jednání, monitoring konkurence, záznam získaných dat a informací
do firemního systému a osobní prezentace výsledků na poradách.
Od úspěšného kandidáta očekáváme samostatnost, ochotu učit se a rozvíjet své dosavadní schopnosti,
obchodní praxi minimálně 1 rok, technické myšlení, ochotu pracovat přesčas a loajalitu.
Nabízíme oporu stabilní a silné české společnosti, nadstandardní finanční ohodnocení závislé na
dosažených výsledcích, kariérní růst, dlouhodobou perspektivu, home office, služební automobil a další
pracovní pomůcky.
Volné místo obchodní manažer/ka - junior pro oblast moravy pro lokalitu Brno.