MĚROVÝ TECHNIK

  • Liberec

Pracovní místo ( MĚROVÝ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- měření na 3D měřícím stroji, včetně tvorby měřicích programů
- zajištění potřebných měřicích přípravků
- zaškolení směnových kontrolorů pro sériová měření
- tvorba kontrolních postupů
- vyhodnocování způsobilosti procesů
- řešení reklamací a stanovování nápravných opatření
Požadujeme:
- znalost čtení strojírenských výkresů
- praxe v oblasti strojírenských měření a měření na 3D výhodou, možnost zaškolení
- dobrá znalost práce na PC
- NJ nebo AJ aktivně
- dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu
- samostatnost, pečlivost, rozhodnost.
Nabízíme:
- možnost profesního růstu, velké možnosti vlastní seberealizace, zázemí rychle se rozvíjející české firmy, zajímavou práci v perspektivním oboru, dobré finanční ohodnocení, firemní akce, za odpracované roky dovolená navíc.
Volné místo měrový technik pro lokalitu Liberec.