Operátor elektrovýroby

  • Horní Podluží

Pracovní místo ( Operátor elektrovýroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Horní Podluží č.p. 251, 407 57 Horní Podluží.
Požadavky:
Pro práci operátora výroby v elektroprůmyslu.
Jedná se o jemnou manuální práci, je třeba dobrý zrak a barvocit.
Smlouva na HPP (hlavní pracovní poměr)
Mzda s příplatky až 28.000 ( 2.000,- bonus za docházku měsíčně, nástupní bonusy 10.000,- při splnění podmínek, stravenky, bonus za doporučení nového zaměstnance, zálohy.…)
Čisté prostředí pro práci, Možnost přesčasů.
Osobní přístup a férové jednání

Kontakt: tel.: 776 696 487,
info na adrese: https://www.iworkczech.cz/
Volné místo operátor elektrovýroby pro lokalitu Horní Podluží.