Technicko - obchodní pracovník

  • Rosice

Pracovní místo ( Technicko - obchodní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.
Náplň práce:
- Vyměřování a konzultace stínící techniky koncovým zákazníkům i odběratelům
- Servis a montáž akvizicí v Brně, Praze a okolí
- Telefonická i písemná komunikace se zákazníky a obchodními partnery
Požadujeme:
- Dobré komunikační schopnosti a obchodní talent
- Výborné vystupování
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Časovou flexibilitu a ochotu cestovat
- Samostatnost a zodpovědnost
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- Práci ve stabilní společnosti na HPP
- Základní mzda + provize z prodeje
- Firemní automobil a firemní telefon
- Seriózní a dlouhodobou spolupráci
- Odborné zaškolení a možnost osobního rozvoje
Místo výkonu práce: Rosice, Palackého náměstí 19, 66501
Volné místo technicko - obchodní pracovník pro lokalitu Rosice.