FINANČNÍ ÚČETNÍ

  • Brno

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nejvyšší správní soud hledá kandidáty na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ
Požadavky :
střední vzdělání s maturitní zkouškou se zaměřením na ekonomiku,
orientace v zákoně č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů včetně předpisů prováděcích,
znalost vyhlášky č. 410/2009 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví,
potřebná znalost zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole a vyhlášky č. 416/2004 Sb., kterou se provádí zákon č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě,
velmi dobrá znalost práce na PC,
schopnost systematické a samostatné práce, pečlivost,
praxe ve státní správě vítána,
znalost práce v ekonomickém systému IRES výhodou
Náplň práce :
provádění účetních operací v systému IRES
účtování výdajů na příslušné nákladové účty, předpisy faktur
účtování pokladny
práce ve Státní pokladně (rezervace a zasílání informací do systému RISRE)
předávání příkazů do banky, evidence bankovních výpisů
likvidace tuzemských a zahraničních cestovních příkazů
zastupování hlavní účetní
Nabízíme:
Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
Benefity (5týdnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba, příspěvky, aj.)
Možnost nástupu od 3/2017 nebo dohodou
Pracovní pozice je vhodná i pro osoby s tělesným postižením či invaliditou. Po domluvě možný i kratší úvazek.
U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.
Strukturovaný životopis v českém jazyce a motivační dopis zasílejte na adresu prace@nssoud.cz, do 19. 2. 2017. Uveďte název pozice finanční účetní.
Platové ohodnocení se řídí zákonem č. 262/2006 Sb.,