asistentka v advokátní kanceláři

  • Brno

Pracovní místo ( asistentka v advokátní kanceláři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy pouze spolu s motivačním dopisem zasílejte na office@brno-advokati.com
Požadujeme: min. SŠ, pozitivní a vstřícné vystupování, spolehlivost a pečlivost, ochotu učit se novým věcem, znalost českého pravopisu, znalost PC (zejména Word, Excel), praxi na pozici asistentky či práci v administrativě min. 6 měsíců. Znalost v oblasti práva a dobré organizační schopnosti výhodou.
Nabízíme: příjemný kolektiv, mzda dohodou, po uplynutí zkušební doby s navýšením, firemní benefity, příspěvek na stravování.
Předpokládaný termín výběrového řízení 21. - 24. 2. 2017
Nástup: první polovina března 2017 je podmínkou.
Náplň práce: běžná administrativní činnost, telefonáty, pošta (vč. datových schránek), ověřování podpisů, administrativní organizace kanceláře.
Volné místo asistentka v advokátní kanceláři pro lokalitu Brno.