Vedoucí oddělení kontroly a řízení jakosti

  • Chrudim

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení kontroly a řízení jakosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Průmyslová 42, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: systematické vedení týmu ke snižování externí a interní nekvality a neshod obecně, zajišťování nutné certifikace, vystavování prohlášení o shodě, popřípadě prohlášení výrobce dle platných norem, reporting kvality, provádění dohledu a metodické řízení a organizace činnosti v oblasti kontroly, spolupráce při zpracování plánů jakosti a při zvyšování účinnosti kontroly, zkušeben i přejímacích řízení.
POŽADUJEME: znalost certifikace ISO 9001 a ovládání a zajištění kompletní agendy řízení jakosti NABÍZÍME: zajímavou různorodou práci, osobní rozvoj, příspěvek na stravování a odpovídající mzdové ohodnocení.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 7-15hod., e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně.
Volné místo vedoucí oddělení kontroly a řízení jakosti pro lokalitu Chrudim.