Autocentr Servis TDG, s.r.o.

Automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED.

Požadavky:
Vyučení v oboru není podmínkou, zkušenosti s autodiagnostikou vítány, podmínkou je samostatnost, praxe, spolehlivost, pracovní disciplína.

Pracovní náplň:
Provádění kompletního servisu - oprava podvozků, brzd, pohonných agregátů, údržby, kompletace vozu po nehodě , apod.

Nabízíme:
Penzijní připojištění, profesní růst, odměny z výkonu, servis vlastního vozu za režijní náklady, možnost pružné pracovní doby.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: tdg@volny.cz
- telefonicky v době od 8.00 - 15.00 hod. na čísle 603 295 985 - pan Tůma
Volné místo automechanik pro lokalitu Hranice.

Požadavky
Jiné - zkušenosti a autodiagnostikou; samostatnost; spolehlivost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Autocentr Servis TDG, s.r.o.
Ulice: 84
Město: Hranice
PSČ: 753 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vlastimil Tůma
E-mail: Vlastimil Tůma
Telefon: +420 603 295 985

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Autocentr Servis TDG, s.r.o.