ŘEDITEL/KA ZAŘÍZENÍ: SEVEROČESKÉ MUZEUM V LIBERCI, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

  • Liberec

Pracovní místo ( ŘEDITEL/KA ZAŘÍZENÍ: SEVEROČESKÉ MUZEUM V LIBERCI, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Platové zařazení: 12. platová třída (zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, a nařízení vlády
č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
Charakteristika vykonávané činnosti:
- řídící a manažerská činnost Severočeského muzea v Liberci, příspěvkové organizace
Zákonné předpoklady:
- státní občan ČR, popř. fyzická osoba, která je cizím státním příslušníkem a má v ČR trvalý pobyt dle § 65 a násl. zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky
- dosažení věku 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání českého jazyka
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
- vysoké pracovní nasazení, komunikativnost
- velmi dobré organizační a řídící schopnosti
- schopnost práce v týmu
- prokazatelná praxe v řídící funkci alespoň 3 roky
- znalost v oblasti fungování příspěvkových organizací
- samostatnost a flexibilita
- dobrá orientace v problematice muzeí a galerií
- schopnost realizace investičních akcí
- dobrá znalost práce s výpočetní technikou (Windows, Office, Explorer)
- schopnost implementace obecně závazných právních předpisů do vnitřních norem
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
- přesné označení výběrového řízení
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- místo trvalého pobytu uchazeče
- číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- datum a podpis uchazeče
Výčet dokladů, které zájemce připojí k