Jaroslav Ambrož - ELVOMONT

zedník s výučním listem, obkladač, dlaždič

Odeslat

Pracovní náplň
zednické, obkladačské, dlaždičské práce; vyučení v oboru; ŘP skup. B; výpis z rejstříku trestů; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba 7:00-15:30 hod.;
Volné místo zedník s výučním listem, obkladač, dlaždič pro lokalitu Chlum u Třeboně.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zedník s výučním listem, obkladač, dlaždič

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Jaroslav Ambrož - ELVOMONT
Ulice: Husova 120
Město: Chlum u Třeboně
PSČ: 378 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Ambrož
E-mail: Jaroslav Ambrož
Telefon: +420 602 429 404

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jaroslav Ambrož - ELVOMONT