Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:7/11/2017
Požadujeme: vyučení nebo s praxí v oboru podmínkou.
Pracovní doba: ranní směny 9 - 17 hod.
Nabízíme: upřesnění mzdy - u osobního jednání.
Osobní kontakt možný po předchozí telefonické dohodě, viz. telefonnický kontakt výše.
Volné místo automechanik pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Mechanik kolejových vozidel Pracoviště: Provozní jednotka Olomouc, U Podjezdu 1, 772 00 Olomouc. Jedná se o práci na údržbě a opravách mechanických a strojních částí železničních kolejových vozidel, seřizování mechanických částí, montáž a demontáž mechanických celků a uzlů ...
České dráhy, a.s. Olomouc, Inzerováno včera

Automechanik/údržbář PRACOVIŠTĚ Kroměříž - opravy osobních i nákladních aut a souvisejících prací - vyučení, praxe v oboru podmínkou, ŘP B - PD Po-Pá 7:00-15:30 hod. - kontakt osobně na pracovišti pouze každé úterý od 8.00-14.00 hod. nebo své písemné nabídky se ...
MACHÁLEK stavby s.r.o. Kroměříž, Inzerováno před 2 dny

Automechanici nákladních automobilů Řičičský průkaz sk. B podmínkou (skupina C,E vítána) Volné místo automechanici nákladních automobilů pro lokalitu Šenov.
METAMORFÓZA CZ s.r.o. Šenov, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit