Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:7/11/2017
Požadujeme: vyučení nebo s praxí v oboru podmínkou.
Pracovní doba: ranní směny 9 - 17 hod.
Nabízíme: upřesnění mzdy - u osobního jednání.
Osobní kontakt možný po předchozí telefonické dohodě, viz. telefonnický kontakt výše.
Volné místo automechanik pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanici -servisní technici z: 13.8.2018 a: 21.9.2018 Pracoviště, ne kterém se má uchazeč hlásit: Dukelská 695, 742 42 Šenov u Nového Jičína od 8.00 -16.00 hod. Pracovní doba: po-pá 8.00-16.00hod. Provádění oprav komunálních strojů, traktorů apod., nutný řidičský průkaz ...
SDO Technika s.r.o. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno před 3 dny

automechanici Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost a zájem o obor. Šikovného člověka se zájmem o obor z příbuzného oboru rádi zaučíme. Práce je vhodná i pro absolventy, zaučíme vás. Způsob kontaktu: emailem, telefonicky od 8 - 14 hod. Volné místo ...
KAR-mobil s.r.o. Český Těšín, Inzerováno před 3 dny

automechanik / elektrikář-mechanik / opravář PRACOVIŠTĚ Holešov - vyučení v oboru (automechanik, elektrikář-mechanik, opravář zemědělských stojů) praxe v autoservise výhodou, chuť pracovat v oboru - výhody: obědy, praní montérek a jiné, měsíční premie a odměny až do výše 7000,-Kč podle ...
František Šťastný Holešov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit