Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:7/11/2017
Požadujeme: vyučení nebo s praxí v oboru podmínkou.
Pracovní doba: ranní směny 9 - 17 hod.
Nabízíme: upřesnění mzdy - u osobního jednání.
Osobní kontakt možný po předchozí telefonické dohodě, viz. telefonnický kontakt výše.
Volné místo automechanik pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanici Velká stavební společnost ALPINE Bau CZ a.s. hledá automechaniky. Požadujeme: vyučení v oboru mechanik-opravář silničních motorových vozidel nebo opravář zemědělských strojů, ŘP sk. B, výhodou sk. C Nabízíme: práci ve velké stabilní firmě, nástupní ...
ALPINE Bau CZ a.s. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK/ČKA PRO OSOBNÍ A NÁKLADNÍ VOZIDLA Podmínkou vyučení v oboru, ŘP sk. B, sk C výhodou. Praxe výhodou, ale není nutná. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Kontakt: A. Janík, mob. 773 123 490 životopisy posílejte na email: jsped.janik@seznam Aktualizace: 20.6.2018 Volné ...
J SPED, s.r.o. Markvartovice, Inzerováno včera

Automechanik Požadavky: -spolehlivost, manuální zručnost a zájem o obor, zájem o obor -vhodné i pro absolventy, možnost zaučení Způsob kontaktu: telefonicky (8:00-14:00 hod.) nebo zasílat životopisy na email. Volné místo automechanik pro lokalitu Český Těšín.
KAR-mobil s.r.o. Český Těšín, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit