Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:7/11/2017
Požadujeme: vyučení nebo s praxí v oboru podmínkou.
Pracovní doba: ranní směny 9 - 17 hod.
Nabízíme: upřesnění mzdy - u osobního jednání.
Osobní kontakt možný po předchozí telefonické dohodě, viz. telefonnický kontakt výše.
Volné místo automechanik pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

automechanik PRACOVIŠTĚ Kvasice - vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B - mzda + zvláštní prémie - kontakt osobně v sídle firmy nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ...
Zdeněk Vrbecký Kvasice, Inzerováno včera

automechanik/opravář zemedělských strojů Pracoviště Kroměříž - ZŠ vzdělání- praxe v oboru, vyučení v oboru- praxe není požadována, manuální zručnost - kontakt telefonicky kdykoliv - Jaromír Válek, 777 619 734 Volné místo automechanik/opravář zemedělských strojů pro lokalitu Kroměříž.
Válek logistic s.r.o. Kroměříž, Inzerováno včera

Traktorista, operátor zemědělských strojů a techniky Z:18.9.2017.A:11.12.2017. Místo výkonu práce Bílovec. Požadujeme: vyučen v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik, autoelektrikář nebo jiném příbuzném oboru. Řidičský průkaz skupiny B, T. Praxe v řízení, opravách zemědělské a nákladní ...
ZD Bílovec agro a.s. Bílovec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit