Lékař/ka - lékařská mikrobiologie

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Lékař/ka - lékařská mikrobiologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem.
Náplň práce: diagonostická činnost v oboru lékařské mikrobiologie, stanovení a vyhodnocení výsledků analýz, podílení se na vývoji, ověřování, přípravě a aplikaci metodik pro laboratorní analýzy.
Požadujeme: VŠ v oboru Všeobecného lékařství - atestace v oboru Lékařské mikrobiologie eventuálně Infekčního lékařství nebo v přípravě na atestaci, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost.
Nabízíme: smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením, možnost celoživotního vzdělávání, 6 týdnů dovolené
Kontakt: e-mailem zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi.
Více informací na www.zuusti.cz
Volné místo lékař/ka - lékařská mikrobiologie pro lokalitu Ústí nad Labem.