Chemik - servis

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Chemik - servis ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
Náplň práce : práce v novém provoze s nejmodernější technologií, práce na zařízení s vysokým stupněm automatizace, jedná se o obsluhu moderního technologické zařízení, příjem surovin, polotovarů a pomocných materiálů, vykládka a přesuny materiálu pomocí VZV, dávkování roztoků, nastavení a kontrola potrubních tras, výměna membrán, jejich instalace, kontrola membrán, elektrod a těsnění.
Požadujeme: vyučení v technickém oboru (není podmínkou), platný průkaz na VZV - výhodou.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování na dobu neurčitou), zvýhodněné stravování (výběr ze 6 ti jídel), 5 týdnů dovolené, možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu, dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem - vazba na MHD a vlak, možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel, příspěvek na penzijní připojištění, vhodné i pro absolventy.
Mzda: čtvrtletní odměny dle kvality odvedené práce, možnost náborového příspěvku.
Kontaktní osoba:
Jana Hlávková, personální oddělení
telefon: 477 163 107
e-mail: hlavkova@spolchemie.cz
Volné místo chemik - servis pro lokalitu Ústí nad Labem.