REKOS stavební společnost, spol. s r.o.

Stavbyvedoucí

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Olomouc a místa zakázek. Požadujeme zkušenosti v oboru - vedení staveb.
Kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem.
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavbyvedoucí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Management, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: REKOS stavební společnost, spol. s r.o.
Město: Olomouc

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irena Lavrenčíková
Telefon: +420 774 782 201

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: REKOS stavební společnost, spol. s r.o.