VEDOUCÍ STUDENTSKÉ KOLEJE

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( VEDOUCÍ STUDENTSKÉ KOLEJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem e-mailem: career@carlsbadschool.cz

Kvalifikace/ odborné a další předpoklady pro pozici:
oVŠ vzdělání
oVýborná znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčí podmínkou
oVýborné organizační a komunikační schopnosti
o2 - 3 roky zkušeností s výukou na střední škole, anglosaského typu nebo IB výhodou
oZkušenosti s mezinárodním vzděláváním, vychovatelskou činností

Náplň práce:
oDenní komunikace v anglickém jazyce se studenty a ostatními zaměstnanci firmy
oPéče o internátní studenty, komunikace s rodiči studentů, koordinace studentských aktivit
oSlužby během celého týdne

Nabízíme
oJedinečné multikulturní prostředí, zázemí prestižní školy v moderním prostředí
oModerní pracovní pomůcky
oJedinečné multikulturní prostředí a zázemí prestižní školy
oPlatové ohodnocení dle zkušeností a praxe

Pro zařazení do výběrového řízení zašlete strukturovaný životopis a průvodní dopis v AJ na e-mail career@carlsbadschool.cz
Volné místo vedoucí studentské koleje pro lokalitu Karlovy Vary.