POKLADNÍ, ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( POKLADNÍ, ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Náplň práce: vedení veškeré evidence dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku, účtování o něm, klasifikace dlouhodobého majetku a jeho technického zhodnocení, výpočet a účtování odpisů, odložená daň, daň silniční, daň z nemovitých věcí, ostatní daně a poplatky související s dlouhodobým majetkem, pokladní operace včetně práce s cizími měnami, likvidace cestovních účtů, zástup za mzdovou účetní a personalistku
- Požadujeme: min. středoškolské vzdělání ekonomického zaměření, zvyklost práce s účetními a daňovými předpisy, schopnost neustále se vzdělávat, nutná znalost právní úpravy dlouhodobého majetku v daňových účetních předpisech, nutná znalost výpočtu daňových a účetních odpisů, nutná výborná znalost MS Office, zejména MS Excel, znalost AJ výhodou, znalost ERP systému K2 a účetní praxe výhodou, pečlivost, bezúhonnost, samostatnost
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, flexibilní pracovní doba
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky: Ing. Jiřina Tichá, Pavlína Holečková - personalistka, tel.: 739 232 090, e-mail: ticha@svus.cz, holeckova@svus.cz
Volné místo pokladní, účetní pro lokalitu Hradec Králové.