Strojírenský dělník

  • České Velenice

Pracovní místo ( Strojírenský dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme zaměstnance do významné strojírenské společnosti v Českých Velenicích.
Práce na HPP pro muže i ženy.

Popis pracovní činnosti:
- práce na stroji, zařízení ve výrobě dle specifikace
- dodržování výrobních plánů
- dodržování technologických předpisů
- dodržování předpisů kvality
- pomocné a dokončovací práce

Požadujeme:
- ochotu pracovat na směny
- manuální zručnost, pozornost a pečlivost

Nabízíme:
- nástupní mzda až 22 000 Kč/měsíčně
- možnost týdenních záloh
- zaměstnanecké podíly na zisku dle hospodářských výsledků společnosti
- stravenky + závodní stravování (obědy za 22Kč)
- zajištěné ubytování
- příspěvek na dopravu nebo zajištěná firemní doprava zdarma z:
Rapšach, Chlum u Třeboně, Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, Horní Stropnice, Nové Hrady, Suchdol nad Lužnicí, Tušť, Majdalena, Halámky, České Velenice, i menších obcí na trase!
- možnost profesního postupu (možnost kurzů a školení)
- zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy a výhody,finanční příspěvek na dětskou rekreaci, a další)

Pracoviště: České Velenice

Kontakt: 608 822 658 nebo 608 462 072. cvcb@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uveďte Strojirensky delnik, kod C56113.
Volné místo strojírenský dělník pro lokalitu České Velenice.