Terénní sociální pracovník / pracovník v sociálních službách

  • Sokolov

Pracovní místo ( Terénní sociální pracovník / pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (v rozsahu 1 normostrany podmínkou) a případné dotazy zasílejte do 10. 3. 2017 na emailovou adresu: lenka.doleckova@clovekvtisni.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v Sokolově, Gagarinova 1934 v prostorách pobočky společnosti. Termín bude upřesněn.

Náplní práce je terénní práce a odborné sociální poradenství v sociálně vyloučených nebo sociálním vyloučením ohrožených lokalitách na Karlovarsku a Sokolovsku

Požadujeme:
- SŠ/Vyšší odborné vzdělání, nebo VŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální
práci a příbuzných oborech
- Orientaci v sociálně právní oblasti, v dluhové problematice
- Schopnost pracovat v týmu
- Ochotu k dalšímu vzdělávání
- Trestní bezúhonnost
- Uživatelskou znalost práce na PC
- ŘP vítáme

Nabízíme:
- Práci na celý úvazek
- Práci v profesionálním týmu za adekvátní finanční ohodnocení
- Možnost podílet se na rozvoji unikátní sociální služby v oblasti sociální integrace
- Možnost seberealizace v renomované organizaci
- Průběžnou supervizi
- Další vzdělávání
- Dovolená 5 týdnů

Pracovní doba: 08:00-16:30 hodin

Místo výkonu práce: Sokolovsko
Volné místo terénní sociální pracovník / pracovník v sociálních službách pro lokalitu Sokolov.