AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: velmi dobré komunikační dovednosti a empatii, kladný vztah k seniorům, práce na PC, zodpovědnost, komunikativnost, práce v týmu. Výpis z rejstříku trestů. Příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost, odolnost vůči stresu,komunikace a práce s klienty individuálně i skupinově.
Podmínkou hra na hudební nástroj (především piano, klávesy).

Nabízíme: zaučení, dobré zázemí, stravovací bonusy, možnost ubytování, práce v kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, jiné zaměstnanecké bonusy, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, 25 dní dovolené

Místo výkonu práce: Máchova 265, Stráž pod Ralskem.

Vhodné i pro absolventy, vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, vhodné i pro cizince.

Kontakt možný telefonicky, e-mailem, na adrese provozovny.
Volné místo aktivizační pracovník pro lokalitu Stráž pod Ralskem.