Výzkumný pracovník pro vývoj membránových technologií zpracování vod a dalších o

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Výzkumný pracovník pro vývoj membránových technologií zpracování vod a dalších o ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete…?
-se podílet na vývoji a zavádění výsledků výzkumu do membránových technologií?
-se podílet na implementaci membránových technologií do reálných aplikací?
- při své práci využívat výzkumné vybavení na světové úrovni?
-neustále zvyšovat a doplňovat svoje znalosti
MemBrain je Váš správný cíl.
MemBrain s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výzkumná organizace, která je součástí skupiny MEGA (světového dodavatele elektromembránových technologií) a aktuálně hledá kolegu do svého teamu.
Náplň práce:
-vývoj, návrh, ověření a podíl na realizaci komplexní technologie upravující vodu nebo jiné organické i anorganické roztoky s využitím elektromembránových i tlakových membránových procesů
-návrh konceptů technologie včetně návrhových výpočtů
-laboratorní, pilotní a poloprovozní ověření technologie
-vypracování studií proveditelnosti a Basic desing
-podpora obchodních případů (technická část nabídek, příprava technické části projektů)
-spolupráce s dalšími odděleními společnosti, které vyvíjejí membrány a moduly
Požadujeme:
-VŠ vzdělání chemicko-technologického zaměření (chemické inženýrství nebo technologie, fyzikální chemie)
-zkušenosti s vedením inovačních nebo technologických projektů
-anglický jazyk na komunikativní úrovni
-znalost práce na základním aplikačním SW
-schopnost týmové práce, logického a analytického myšlení, schopnost tvořit
-řidičský průkaz skupiny B
-praxe v oboru vývoje či navrhování/projektování technologií výhodou, nikoli podmínkou
Nabízíme:
-Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním know-how
-Zajímavou prác