Automechanik/čka - autoelektrikář/ka

  • Chrudim

Pracovní místo ( Automechanik/čka - autoelektrikář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dašická 1228, Chrudim.
Práce na dvě směny s pružnou pracovní dobou.
Pracovní náplň: diagnostika a odstraňování závad, mechanické opravy vozů ŠKODA, montáže autopříslušenství (např. tažného zařízení, zamykání zpátečky, parkovacích senzorů, apod.), příprava vozů ŠKODA.
Požadavky: vyučení v oboru automechanik nebo autoelektrikář, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, manuální zručnost, schopnost práce v týmu, znalost práce na PC pro práci s diagnostikou, ŘP sk. B.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci, jistý pracovní poměr v případě odpovídajících výsledků, profesní růst - odborná školení, firemní benefity (příspěvek na stravovu, pracovní oděv a další výhody), zázemí stabilní a prosperující společnosti, přístup k novým technologiím a technickému vybavení a práce s nejmodernější automobilovou technikou.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 8-17 hod. nebo e-mailem.
Volné místo automechanik/čka - autoelektrikář/ka pro lokalitu Chrudim.