Auto MERCIA a.s.

Automechanik/čka - autoelektrikář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Dašická 1228, Chrudim.
Práce na dvě směny s pružnou pracovní dobou.
Pracovní náplň: diagnostika a odstraňování závad, mechanické opravy vozů ŠKODA, montáže autopříslušenství (např. tažného zařízení, zamykání zpátečky, parkovacích senzorů, apod.), příprava vozů ŠKODA.
Požadavky: vyučení v oboru automechanik nebo autoelektrikář, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, manuální zručnost, schopnost práce v týmu, znalost práce na PC pro práci s diagnostikou, ŘP sk. B.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci, jistý pracovní poměr v případě odpovídajících výsledků, profesní růst - odborná školení, firemní benefity (příspěvek na stravovu, pracovní oděv a další výhody), zázemí stabilní a prosperující společnosti, přístup k novým technologiím a technickému vybavení a práce s nejmodernější automobilovou technikou.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 8-17 hod. nebo e-mailem.
Volné místo automechanik/čka - autoelektrikář/ka pro lokalitu Chrudim.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik/čka - autoelektrikář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Auto MERCIA a.s.
Ulice: Dašická 1228
Město: Chrudim
PSČ: 537 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petr Urban
E-mail: Ing. Petr Urban
Telefon: +420 777 696 913

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Auto MERCIA a.s.