Zdeněk Máca

Stolaři-truhláři

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání vyučení, praxe v oboru podmínkou
Popis práce: PP na dobu neurčitou
Kontakt: pan Čech, tel: 777 650 596
Volné místo stolaři-truhláři pro lokalitu Hrušky.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stolaři-truhláři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Zdeněk Máca
Město: Hrušky

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Čech
Telefon: +420 777 650 596

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeněk Máca