BRUSIČ/-KA ROTAČNÍCH SOUČÁSTÍ Brusič na kulato - UB 2000/63

  • Hronov

Pracovní místo ( BRUSIČ/-KA ROTAČNÍCH SOUČÁSTÍ Brusič na kulato - UB 2000/63 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaká práce Vás na této pozici čeká: seřizování a obsluha konvenčních i CNC brusek na kulato; broušení povrchů, broušení otvorů a kuželů; kusová (zakázková) výroba - rozhodně se nebudete nudit; řízení a obsluha jeřábu (zaměstnavatel Vás zaučí).

Co od Vás zaměstnavatel očekává: praxe v broušení hřídelů a otvorů podmínkou; znalost čtení technické a výkresové dokumentace; znalost měření; samostatnost; vyučení v oboru obráběč kovů / maturita v oboru strojírenství anebo adekvátní praxe.

Co Vám může zaměstnavatel nabídnout: nástupní mzdu odpovídající Vašim zkušenostem; jistotu zaměstnání - zaměstnavatel má více než 130 letou tradici; práci v české firmě s 1 majitelem; třísměnný nebo dvousměnný provoz (podle pracoviště); 25 dnů dovolené; stravování v závodní jídelně s obědy od 27 Kč; bonus za docházku 3 % z hrubé mzdy; bonus za kvalitu až 6 % z hrubé mzdy; příspěvek na penzijní připojištění až 800 Kč; nadstandardní příplatky ke mzdě - odpolední směna 16 Kč, noční směna 32 Kč, práce přesčas 25 %, práce v sobotu a v neděli 50 %; další zajímavé benefity, z kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, pohřbu, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího).

Více informací najdete na www.wikov.com/cs/kariera

Kontakt: Mgr. Blažková Hana - vedoucí personálního oddělení; e-mail: hblazkova@wikov.com; tel.: 491 488 800; mobil: 606 618 752.
Volné místo brusič/-ka rotač