SPECIALISTA OBCHODNÍ PODPORY

  • Liberec

Pracovní místo ( SPECIALISTA OBCHODNÍ PODPORY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialista podpory obchodu (makléřské sítě)
Pracovní náplň:
- komunikace s VIP obchodními partnery ČP
- zpracování nabídek pro makléře
Odpovědnosti:
- vyřizování telefonických a emailových dotazů
- obchodně-administrativní činnost
- práce s interními systémy
- spolupráce s ostatními odděleními pojišťovny
Požadujeme:
- vzdělání SŠ
- uživatelskou znalost PC (MS Office)
- schopnost analytické práce s MS Excel
- praxe v pojišťovnictví výhodou
- velmi dobré komunikační dovednosti
- organizační schopnosti
- samostatnost, flexibilitu, pečlivost
- aktivní a pozitivní přístup ke svěřeným úkolům
- asertivní chování
- příjemné vystupování
- řidičský průkaz skupiny B a aktivní řízení
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr se zázemím kapitálově silné společnosti
- zajímavou práci v dynamickém prostředí
- komplexní systém vzdělávání a tréninků
- perspektivu profesního a osobního růstu
- širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, 2 dny zdravotního volna, zvýhodněné produkty České pojišťovny a mnoho dalšího)
Doplňující informace:
- nástup: dle dohody (1.3.2017)
- smlouva na dobu určitou
Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce
Volné místo specialista obchodní podpory pro lokalitu Liberec.