vědecký pracovník - se zaměřením na biologii a intenzivní chov ryb

  • Vodňany

Pracovní místo ( vědecký pracovník - se zaměřením na biologii a intenzivní chov ryb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod
přijme pro Laboratoř intenzivní akvakultury zaměstnance na pozici
VĚDECKÝ PRACOVNÍK – SE ZAMĚŘENÍM NA BIOLOGII A INTENZIVNÍ CHOV RYB
Náplň práce:
Vědecko-výzkumná činnost, příprava a řešení vědeckých projektů spojených s činností laboratoře (NAZV, pilotní projekty OP Rybářství, Eureka, Interreg, EU projekty v rámci H2020 apod.)
Realizace mezinárodní spolupráce
Samostatné provádění experimentů spojených s moderními metodami intenzivního chovu, reprodukce a biologie ryb v experimentálních rybochovných zařízeních, rybnících a specializovaných laboratořích včetně vyhodnocení získaných výsledků
Obsluha a údržba laboratorního zařízení
Produkce VaV výstupů včetně publikování získaných výsledků v anglickém jazyce v rámci vědeckých časopisů s impakt faktorem
Konzultační a poradenské služby v oblasti chovu ryb
Realizace vysokoškolské výuky včetně samostatného vedení bakalářských a diplomových prací
Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání s titulem minimálně Ph.D. / CSc. získaným v rámci biologického, rybářského či zemědělského oboru
Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem)
Pracovní zkušenosti na pozici vědeckého či pedagogického pracovníka
Zkušenosti s chovem a reprodukcí ryb
Zkušenosti s prezentacemi na konferencích či seminářích
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
Práce na PC (MS Office, specializované SW spojené s analýzou dat apod.)
Nabízíme:
Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu
Příjemné pracovní prostředí
Nově vybudované experimentální zázemí laboratoře
Možnost osobního i profesní