Artista / akrobat

Pracovní místo ( Artista / akrobat ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: Artistická vystoupení v programu cirkus Jo - Joo, v rámci turné po CZ v roce 2017
Nabízíme: Firemní ubytování a strava
Volné místo artista / akrobat pro lokalitu Zbožíčko.

Mohly by Vás zajímat obory:

Personalistika, lidské zdroje
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Delphi vývojář pro americkou společnost Hledáme zkušeného Delphi vývojáře, který se nebojí připojit do týmu zkušených Javistů. Pokud Vám nechybí odvaha a chcete pracovat pro americkou společnost, tak neváhejte a zašlete mi své CV.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

UNIX / LINUX Engineer (Global Cloud centre) Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of Unix/Linux servers? Do you want to improve your skills and experience?

Manažer testování bankovních aplikací Pro přední bankovní skupinu hledáme zkušeného Manažera testování, který bude:- zodpovědný za výslednou kvalitu testování,- řídit tým testerů, - sestavovat testovací harmonogramy,- řídit testovací strategie, krizové ...