Cirkus Jo-Joo, s.r.o.

Artista / akrobat

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: Artistická vystoupení v programu cirkus Jo - Joo, v rámci turné po CZ v roce 2017
Nabízíme: Firemní ubytování a strava
Volné místo artista / akrobat pro lokalitu Zbožíčko.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Artista / akrobat

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Personalistika, lidské zdroje, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Cirkus Jo-Joo, s.r.o.
Ulice: 20
Město: Zbožíčko
PSČ: 289 25

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Joo Patrik
E-mail: Joo Patrik
Telefon: +420 602 734 126

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Cirkus Jo-Joo, s.r.o.