VIA AVENA spol. s r.o.

zemědělský specialista agronom

Odeslat

Pracovní náplň
požadujeme ÚSO vzdělání, nebo VŠ zaměření na agrotechniku, řidičský průkaz sk. B
Volné místo zemědělský specialista agronom pro lokalitu Blovice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zemědělský specialista agronom

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, Zemědělství a lesnictví, Věda a výzkum, IT internet, multimédia, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: VIA AVENA spol. s r.o.
Ulice: Luční 812
Město: Blovice
PSČ: 336 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Nocarová
E-mail: Marie Nocarová
Telefon: +420 371 526 512

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZETEN spol. s r.o.