BACK OFFICE EXPORT

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( BACK OFFICE EXPORT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň práce:

• přijímání a zpracování objednávek
• komunikace se zákazníky
• vyskladňování zakázek
• spolupráce s obchodními zástupci
• zpracování a fakturace objednávek konsignačních skladů
• spolupráce a účast na výstavách

Požadujeme:

• SŠ (ekonomika, obchod, strojírenská administrativa)
• samostatnost, aktivní přístup, flexibilita
• kultivované vystupování
• AJ komunikace slovem i písmem
• znalost práce na PC – MS Office
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

• zázemí prosperující české výrobní firmy
• zajímavá a pestrá práce
• místo výkonu práce: Nové Město na Moravě

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis na hana.michalova@medin.cz, popř. nás kontaktujte na tel. č. 566 684 355.
www.medin.cz
Volné místo back office export pro lokalitu Nové Město na Moravě.