KONTROLOR/KA KVALITY

  • Písek

Pracovní místo ( KONTROLOR/KA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI (cca 1 měsíc) - po zapracování možnost zaměstnání na pracovní poměr
- možnost zaměstnání i na DPP (brigáda)
- možnost ubytování
Náplň práce: výstupní kontrola vyrobených dílů, balení, třídění, odstraňování a evidence nekvalitních výrobků

Požadujeme: pečlivost, pracovitost, dobrý zrak, spolehlivost

Nabízíme: možnost přesčasů, zajímavé finanční ohodnocení, po 3 měsících náborový příspěvek 3.000,- Kč, možnost kariérního růstu, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv
- třísměnný provoz (8 hod. směny)

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: miroslav.masek@exactsystems.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte PRÁCE PÍSEK. Nechodit na pracoviště osobně. Osobní pohovor možný jenom na základě předchozí telefonické domluvy.
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Písek.