Kontrolor kvality

  • Ovčáry

Pracovní místo ( Kontrolor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
min. 18 let
Dobrý zrak (brýle nejsou překážkou), pečlivost a manuální zručnost - Spolehlivost- Ochotu pracovat ve směnném provozu, časovou, pracovitost, samostatnost, řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou (možnost využívání firemního autobilu - pro dopravu do firmy a z firmy), zkušenosti z automotivu výhodou

Nabízíme:
Možnost karierního růstu
Příspěvek na dopravu, příplatky za noční, víkendové a přesčasové směny.
Stravenky o hodnotě 100 Kč/směnu
Další motivační a výkonové benefity
Zaškolení v oboru a cenné zkušenosti v oblasti kvality (vhodné pro studenty)
Profesionální přístup

Náplň práce:
Sorting a kontrola autodílů ve výrobní hale. Manuální práce.

Pracovní doba:
ranní 6:00 - 14:25
odpolední 15:30 - 23:55

První kontakt:
telefonicky: Mandler Marek, tel.: 773 230 789
e-mailem: mandler.m@reva.cz
Volné místo kontrolor kvality pro lokalitu Ovčáry.