TEZA, s. r. o.

STAVEBNÍ KLEMPÍŘ

Odeslat

Pracovní náplň
NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: F.V.Krejčího č.p. 405, 560 02 Česká Třebová 2
POŽADUJEME:
- vyučen v oboru stavební klempíř
- znalost pokrývačských prací a sádrokartonářských prací
- praxe výhodou
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- pololetní odměny za dobrou práci
KONTAKT: tel. 6 - 15 hodin, e-mailem nebo osobně na pracovišti po telefonické domluvě
Volné místo stavební klempíř pro lokalitu Česká Třebová.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: STAVEBNÍ KLEMPÍŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TEZA, s. r. o.
Ulice: F.V.Krejčího 405
Město: Česká Třebová
PSČ: 560 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Duspivová
E-mail: info@teza-sro.cz
Telefon: +420 465 500 511

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TEZA, s. r. o.