Příkosická zemědělská a.s.

vedoucí střediska - agronom

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: střediska Příkosické zemědělské a.s.
Požadavky: vzdělání v oboru a praxe podmínkou
Nabízíme: platové ohodnocení od 23.000,- Kč/měs..Možnost závodního stravování a ubytování. Osobní ohodnocení až 70 % měs. mzdy.
Kontakt: Mgr. Karolína Kahovcová, tel.: 608 868 649, 371 783 334, e-mail: karolina.kahovcova@prikosicka.cz
Volné místo vedoucí střediska - agronom pro lokalitu Mirošov.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: vedoucí střediska - agronom

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Příkosická zemědělská a.s.
Ulice: Čtrnáctka 604
Město: Mirošov
PSČ: 338 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Kahovcová
E-mail: karolina.kahovcova@prikosicka.cz
Telefon: +420 371 783 334,608 868 649

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Příkosická zemědělská a.s.