MARKETINGOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do 1. 7. 2017, nástup možný ihned
- Náplň práce: komunikace s klienty; osobní jednání s klienty; spolupráce se zkušenými obchodníky a analytiky; podpora senior managera; sledování dění ve světě; evidence dokumentů
- Požadujeme: vyučení/vyučení s maturitou; komunikativní schopnosti; samostatnost; pečlivost, aktivitu, cílevědomost; proklientský přístup k zákazníkům; ochota sebevzdělávat se; schopnost identifikovat potřeby klienta
- Nabízíme: zázemí zkušených odborníků; fixní měsíční plat, provize, bonusy; odbornou pomoc v rámci počáteční adaptace; komplexní systém vzdělávání a tréninků směřující k profesnímu rozvoji a postupu v kariéře; intenzivní marketingová podpora; přátelský kolektiv; práce PO - PÁ, víkendy volné
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: adamek@luxurynetwork.cz
Volné místo marketingový/-á pracovník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.