PERSONALISTA/KA - vrchní referent/rada Krajského vojenského velitelství Liberec

  • Liberec

Pracovní místo ( PERSONALISTA/KA - vrchní referent/rada Krajského vojenského velitelství Liberec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o služební místo, na němž je služba vykonávaná ve služebním poměru v souladu se zákonem o státní službě na dobu neurčitou v 10. platové třídě v tarifním rozpětí 17.100,- Kč až 25.740,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování.
Obor služby: Organizační věci státní služby a správa služebních vztahů státních zaměstnanců, příslušníků bezpečnostních sborů a vojáků z povolání (č. 78). Pokud by na základě výsledků výběrového řízení byla na služební místo zařazena osoba, která dosud úspěšně nevykonala úřednickou zkoušku, bude přijata do služebního poměru na dobu určitou, a to s trváním 12 měsíců, zkušební doba podle § 29 odst. 2 zákona o státní službě tím není dotčena.
Nástup je možný v dubnu 2017, případně dle dohody.
Stručný popis činnosti:
Zabezpečení personální práce s vojáky v aktivní záloze a koordinace práce s organizacemi spolupracujícími s MO. Vedení přehledu o volných služebních místech u jednotek aktivní zálohy, výběr a zařazování vojáků v záloze na volná místa. Vydávání rozhodnutí o zařazení do aktivní zálohy a vyřazení z aktivní zálohy. Nakládání s osobními údaji dle zák. č. 101/2000 Sb.
Předpoklady:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, dosáhla 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, má potřebnou zdravotní způsobilost, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zákonem č. 234/2014 Sb., zákon o státní službě a dalšími předpisy.
Požadavky:
Dosažení vzdělání stanoveného zákonem o státní službě pro nabíz