FINANČNÍ REFERENT/KA - vrchní referent/rada Krajského vojenského velitelství Lib

  • Liberec

Pracovní místo ( FINANČNÍ REFERENT/KA - vrchní referent/rada Krajského vojenského velitelství Lib ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o služební místo, na němž je služba vykonávaná ve služebním poměru v souladu se zákonem o státní službě na dobu neurčitou v 10. platové třídě v tarifním rozpětí 17.100,- Kč až 25.740,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování.
Obor služby: Zabezpečování obrany státu a správa vojenských újezdů (č. 63). Pokud by na základě výsledků výběrového řízení byla na služební místo zařazena osoba, která dosud úspěšně nevykonala úřednickou zkoušku, bude přijata do služebního poměru na dobu určitou, a to s trváním 12 měsíců, zkušební doba podle § 29 odst. 2 zákona o státní službě tím není dotčena.
Nástup je možný v dubnu 2017, případně dle dohody.
Stručný popis činnosti:
Sestavování rozpočtu organizace za vojáky v záloze ve službě, sledování, kontrola a zúčtování plnění rozpočtu. Zajišťování realizace příjmových a výdajových stránek rozpočtu vojákům v záloze ve službě. Vedení dokumentace prokazující nároky na vyplácení peněžních náležitostí vojákům v záloze.
Předpoklady:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, dosáhla 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, má potřebnou zdravotní způsobilost, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zákonem č. 234/2014 Sb., zákon o státní službě a dalšími předpisy.
Požadavky:
Dosažení vzdělání stanoveného zákonem o státní službě pro nabízené místo, tj. vysokoškolské bakalářské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání. Dalším požadavkem je požadavek způsobilosti seznamovat se s utajovanými i