JECH CZ s.r.o.

Čalouník/ice

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail brouskova@jech.cz.
- SOU
- praxe v oboru min.1 rok
- čalounické práce v oblasti výroby čalouněného nábytku (sedací soupravy, křesla, židle)
- týden dovolené navíc, příspěvek na stravování.
Volné místo čalouník/ice pro lokalitu Dobruška.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Čalouník/ice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Pozici nabízí: JECH CZ s.r.o.
Ulice: Nádražní 481
Město: Dobruška
PSČ: 518 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Yvona Břoušková
E-mail: brouskova@jech.cz
Telefon: +420 494 629 251

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JECH CZ s.r.o.