VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE - OBSLUHA CNC STROJŮ

  • Novosedly

Pracovní místo ( VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE - OBSLUHA CNC STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

2.5.2017/ Zaměstnavatele lze kontaktovat osobně na adrese provozovny každé úterý a čtvrtek od 10 do 12 hodin. Požadujeme: SOU, SOŠ technického nebo strojírenského zaměření, praxe na drobných CNC strojích vítána, zkušenosti s nastavováním strojů (např. frézy), znalost výkresové dokumentace a práce s měřidly, samostatné myšlení a zodpovědnost.
Náplň práce: Odborná obsluha drobných CNC strojů dle výkresové dokumentace (široké portfolio produktů). Dodržování standardů kvality.
Nabízíme: zázemí stabilní firmy, 2-směnný pracovní režim( 6-14,14-22), zaučení v provozu se zaručenou základní mzdou + 35% bonus. V případě úspěšného zaučení po 6 měsících smlouvu na dobu neurčitou. příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity po uplynutí zkušební doby, příspěvek na životní pojištění při pracovní smlouvě na dobu neurčitou, dotované závodní stravování, bezplatná pravidelná školení, jazykové kurzy na pracovišti, věrnostní prémie každý 5. rok, dodatková dovolená po odpracovaných letech
Volné místo výrobní dělník/ce - obsluha cnc strojů pro lokalitu Novosedly.