Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Skladník/skladnice

Pracovní místo ( Skladník/skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- 12 hodinové směny včetně přestávek, denní , noční směna - 6:30 - 18:30 hodin ; 18:30-6:30 hodin
Náplň práce: příjímat, skladovat zboží, práce s manioulační technikou
Požadujeme: pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu, fyzickou zdatnost
Nabízíme: možnost pracovního ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Skladníci Místo výkonu práce: Plazy č.p. 115 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 326377171, e-mail: Sakrytova.Katerina@recticel.com nebo osobně: úterý, čtvrtek 10 - 11 hodin, Plazy 115, MB Průkaz řidiče VZV. Volné místo skladníci pro lokalitu ...
RECTICEL Interiors CZ s.r.o. Plazy, Inzerováno včera

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Místo pracoviště: - DHL Solutions a.s., Poděbradská 603, Jirny Prvotní kontakt: - e-mail: info@rekondra.cz - osobně Štěrboholská 353/98, Praha 10 - tel.: 602 375 977 Zaměstnanecké výhody: - stravenky v hodnotě 40 Kč, Bonusy do 3000 Kč Volné místo ...
REKONDRA s.r.o. Jirny, Inzerováno včera

Skladník - výroba hydraulických hadic prodej + výroba hydraulických hadic a komponentů. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky (Po - Pá 6:00 - 14:00 hod.) nebo osobně. Volné místo skladník - výroba hydraulických hadic pro lokalitu Litoměřice.
L A N A , spol. s r.o. Litoměřice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit