Tesco Stores ČR a.s. Týmový manažer systémů

Týmový manažer systémů

Odeslat

Pracovní náplň
- 12 hodinové směny včetně přestávek, denní , noční směna - 6:30 - 18:30 hodin ; 18:30-6:30 hodin
Náplň práce: řízení a organizace IT oddělení, reporting vedení, instalace a správa HW a SW, řešení uživatelských problémů s programy skladu, školení uživatelů DC
Nabízíme: možnost pracovního růstu, zázemí mezinárodní společnosti, školení související s pracovní pozicí a s rozvojem, podorujeme volnočasové aktivity - sportovní a společenské akce,stravování zajištěno přímo v objektu, nabízíme výhody a benefity, autobusová doprava ZDARMA ze směrů - Litoměřice, Roudnice nad Labem, Most, Louny,Slaný,Kralupy nad Vltavou,Štětí, Neratovice, Veltrusy
Místo výkonu práce: Průmyslová 500, Postřižín, 250 70 Odolena Voda
Kontakt: pí. Sálusová, telefonicky 6:00-14:30, životopisy zasílejte e-mailem
Volné místo týmový manažer systémů pro lokalitu Postřižín.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Týmový manažer systémů

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: Tesco Stores ČR a.s.
Město: Postřižín
PSČ: 250 70

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milena Sálusová
E-mail: Milena Sálusová
Telefon: +420 315 668 106;315 668 121;727 827 168

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tesco Stores ČR a.s.