Administrátor IT

Pracovní místo ( Administrátor IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- 12 hodinové směny včetně přestávek, denní , noční směna - 6:30 - 18:30 hodin ; 18:30-6:30 hodin
Náplň práce: instalace a správa počítačového HW a SW; řešení uživatelských problémů s programy skladu; instalace ostatních používaných programů; nastavování telefonů, zálohování dat; pravidelná údržba ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Junior financial analyst Our client is a company that operates in most of the world's countries and its products are Do you have financial background? Can you work at least 20 hours/ week?We are looking for a suitable candidate for the world's largest international ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera

Junior financial analyst with German Our client is a company that operates in most of the world's countries and its products are Do you have financial background? Can you work at least 20 hours/ week?We are looking for a suitable candidate for the world's largest international ...

HR SPECIALIST with GERMAN Are you looking for a job in HUMAN RESOURCES? Do you already have some experience in HR? Fluent in ENGLISH and GERMAN? Join our international team ! What will you be doing as a HR SPECIALIST?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera