Administrátor IT

Pracovní místo ( Administrátor IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- 12 hodinové směny včetně přestávek, denní , noční směna - 6:30 - 18:30 hodin ; 18:30-6:30 hodin
Náplň práce: instalace a správa počítačového HW a SW; řešení uživatelských problémů s programy skladu; instalace ostatních používaných programů; nastavování telefonů, zálohování dat; pravidelná údržba ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Účetní Náplní práce bude: -kompletní podvojné účetnictví, roční uzávěrky, párování plateb z několika bank, měsíční uzávěrky (DPH, kontrolní a souhrnné hlášení), úprava a zasílání faktur, urgování pohledávek, úhrady faktur, zadávání dokladů do systému ...
Roel Adriaan Ramp Česká Lípa, Inzerováno včera

Manažer/ka prodejny #food #Food Společnost se zvučným jménem do svého týmu hledá příjemného Manažera prodejny. Pokud máš zkušenosti na podobné pozici, víš, jak vést tým lidí, nelekneš se operativních úkolů a máš chuť pracovat, určitě čti dál.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Client service specialist - Well paid!!! Are you looking for new opportunity in international company? Are you interested in customer service? Do you like professional communication with clients?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera