Manažer obchodní skupiny

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Manažer obchodní skupiny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem jana.filipska@nn.cz Požadujeme : Schopnost vést a motivovat obchodní tým. Externí zanlosti pojišťovacích produktů a prodejního procesu. Schopnost předávat knoh how a sdílet best practices z oblasti obchodních dovedností. Náplň práce : řídí výkon svěřené skupiny obchodníků a zodpovídá za její rozvoj s cílem dosažení stanovených obchodních cílů s cílem zajistit růst produkce vedené skupiny. Zodpovídá za retenci obchodníků ve svěřené skupině.
Nabízíme : Zázemí silné mezinárodní finanční instituce se stabilní pozicí na trhu. Zajímavé zaměstanecké benefity (dovolená navíc, sick days, stravenky apod.). Možnost profesního růstu, neustále rozvíjíme sebe i ostatní.
Zaměstnanecké výhody : Stravenky, 5 týdnů dovllené, příspěvek na penz. připojištění.
Volné místo manažer obchodní skupiny pro lokalitu Karlovy Vary.