PROGRAMÁTOR/KA IT MICROSOFT SQL SERVER

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/KA IT MICROSOFT SQL SERVER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis.
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu: info@newwave.cz. Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši aktuální fotografii.
Pracovní doba: 8.00-16.30 hod

Vaší pracovní náplní bude:
- údržba a rozvoj webových a excelovských aplikací
- reporting
- řešení nestandardních procesních situací operativními zásahy v databázi
- komunikace s programátory spolupracujících firem (externí eshopy, dodavatelé, zákazníci, dopravci)

Požadavky
- znalost anglického jazyka

- výborná znalost práce na PC
- Excel:
Worksheet - práce s daty; vyhledávaní, porovnávání, třídění; vytváření reportů; práce s rozsahem dat 500 000 řádků
VBA - programování excelovských aplikací; stahovaní dat z databáze Microsoft SQL Server; vkládání dat do databáze Microsoft SQL Server; práce s rozsahem dat 500 000 řádků; práce s eventami; analýza textových souborů (parsing)
- Microsoft SQL Server:
Databáze - zásady relační databáze; klíče, indexy, transakce
T-SQL - programování procedur a funkcí; programování triggerů; vytváření textových souborů s předepsanou strukturou; generování dat pro feedy
- ASPX:
VB.NET - programování webových aplikací; propojení s databází Microsoft SQL Server; nasazení FTP a SFTP; analýza textových souborů (parsing); vytváření textových souborů s předepsanou strukturou; generování dat pro feedy; webové služby; komunikace s externími API
- Linux:
Red Hat - základní orientace v systému
- Oracle 10g:
SQL Developer - použití SQL příkazů DML
- účetnictví:
Skladová evidence - pochopení podstaty skladování a e